Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horkovy24

    senior tag

    válasz Ganz-[HUN] #5403 üzenetére

    Múltkor írtad hogy játszottál az egyik Mortal Kombat játékkal azt hiszem az armageddont írtad. :) Én most a Deception-t tolom ezerrel nagyon rákattantam. :D Eddig beleőltem olyan 30 órát de meg is van az eredménye mivel a konquest módot teljesen kinyírtam olyan 15 óra alatt úgy hogy minden rejtett kulcsot összeszedtem és mindent megnyitottam amit csak lehetett. ;) A kriptában is az összes koporsó nyitva már és az összes karakter is megvan. Már csak az arcade módot nyomom folyamatosan hogy az összes karakternek meg legyenek az endingjei. ;) Nem semmi azért mennyi játékidő van ezekben a verekedős játékokban és még több lett volna ha neten nem néztem volna utána a rejtett ládáknak a konquest módban ugyanis vannak olyan ládák amik bizonyos napon és csak bizonyos időben jelennek meg. ;) Durva. :D Nekem ez a rész jobban tetszik mint az armageddon mert nekem az olyan mint egy összecsapott valami. Valamiért nekem nincs meg abban a Mortal feeling egyszerűen azt látom hogy belecsaptak minden karaktert azt toljad hülye gyerek! :D :R

    Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

Új hozzászólás Aktív témák