Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    válasz sesomaru1989 #3777 üzenetére

    Szia!

    Köszi a segítséget, de igazából ezen már régen túl vagyok. :) Ott kezdtem hogy volt rajta OpenWRT OScam mod, gondoltam ez a hibás, először pont így telneten reseteltem mindent ahogy írtad, majd rátoltam a gyári rendszert, majd mondom kipróbálom a DD-Wrt firmware-t is, de miután az számomra nem volt átlátható, és sok volt benne a hiba, vissza tettem a gyári rendszert. És sajnos itt is ugyan az a probléma. Kb. szerintem ilyen problémája ezzel a routerrel még senkinek sem volt mint nekem. Legalábbis elég egyedi ez a hibajelenség ahogy nézem. Minden esetre ha ezt a műholdvevőt leszámítjuk tökéletesen működik. Lehet nem is hibás, hanem a két készülékben hardweresen a hálózati chipset nem szereti egymást. Mert mást már nem tudok arra, hogy miért van hogy minden más készülékem tökéletesen működött eddig is vele, meg aztán másnál mikor átvittem a műholdvevőt, szépen jött rajta a netkapcsolat szakadás nélkül. De még Híd kapcsolatba kötve a gépemen az internetkapcsolatot is simán akadás nélkül jött tegnap. Ekkor határoztam el hogy veszek egy új routert, mivel úgyis akartam már egy gyorsabbat meg stabilabbat, az OpenWRT rendszert meg nem annyira használtam. Most kiszemeltem magamnak a 1043ND V2.1-t mert számomra még fölösleges szerintem az 5 ghz megléte így hogy itthon egyetlen eszköz sem tudja.

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák