Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz ArrayOfLilly #28428 üzenetére

    "Nem szeretnék öncélúan kötekedni, de már bocs, ha minden használt alkalmazásom elfér rajta és ott van folyamatosan, akkor miért érdekelne, hogy blokk szinten melyik része lehetne máshol, mint az SSD-n?"

    Azért, mert TE amit tudsz tenni egy ssd-hdd kombón, hogy eldöntöd ELŐRE mi kell sűrűn, pl PS, Office, Rendszer, akármi, 60GB
    Átmásolod, és ha jön a WoT akkor nem fér rá ha csak 128-as SSD-d van

    Fusion esetében BLOKK szinten tudja a rendszer, a 12GB-os PS-ből mi az a 2-3GB ami sűrűn mozog, az Officeből az a 2GB, és a rendszerből a boothoz ami kell 5-6GB és mondjuk a WoT-ból 3GB ami így 10-11GB és röhögve elfér a 24GB-on is.

    És ha két hétig nem WoT-ozol, akkor kivágja a hdd-re, és beteszi helyette az iMoviet ha épp azt nyomod.

    Ezt te kézzel, két driveon nem teheted meg.

    Én is csak ssd-t használok, 512-eset, 100 szabad, de a mbp-ba nincs fusion drive

    "Szóval nem értem, mivel érdemelte ki a felhasználó a hozzászólásodból sütő mérhetetlen lenézést?"

    Mert soha nem használta, és nem is érti pontosan a működését, de ismételgeti, amit külföldi fórumokon írtak, valószínű hasonló tapasztalatlan emberek.
    És amint írtam, a kontextus, hogy az ssd-hez képest szar, nem helytálló összehasonlítás.

    "Csak éppen én, mint felhasználó, nem tudok előbb tapasztalatot szerezni a saját use case-imre vonatkozóan és azután vásárolni, és akkor bizony, én is inkább biztonsági játékot játszanék és a 2 vagy 3 TB-os változatot venném meg a 128GB SSD-vel."

    KERESKEDŐ-t kell keresned, olyanokat mint a régi nagyok iJoe, vagy a már visszavonult Handrás volt, akiknél órákig tesztelhettél bármit, sőt törzsvevőként vásárlás előtt még kölcsön is kaphattam bármit, tesztelni, elég jó lesz-e?
    Nem kapod meg sajnos ezt webshopban, media marktban, meg nagy plázák storejaiban.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák