Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frelife

    aktív tag

    válasz dom1n0 #29897 üzenetére

    Amit most vettem az egy Atesz féle erősitett kivitel. Csak maga a vas van vagy 50kilo. Nehéz és robosztus. De egyben van és stabil. Nincs öszzeszerelve de ennek a gyengébbik kiadása volt nekem az marha stabil volt. Bár itt már ezt egyszer átbeszéltük és volt rola szo hogy g920is meg tudta mozgatni a kormány tarto konzolt. Nekem csak piciket de erősebb ffb mellett megmozgott de nem zavaron sokat. Ezért most az erősitett kivitelt vettem. Itt a taposo/pedál tarto fix. Azaz állithato de nem a levegőben áll igy elcsuszni, hajlani, bemozogni nem fog. Ugyan ez igaz a kormánytarto hidra is. Nagyon stabil. Sokan félik hogy igy nehezebb beülni, valoszinű lehet nehezebb beülni mert be kell lépni de jo beállitásnál ez bem lesz zavaro. A kormány hidnak nem a térdnél kell lennie hanem kb boka és térd között. Ugy kell beigazitani. Én állithato, dönthető, csusztathato sport ülést szeretnék ami autokba valo. De drága. A régibe autobontobol valo bal1 ülésem volt. Az tetszett de mivel zsir uj cuccot épitek igy uj ülést is szeretnék. Persze ez még képlékeny. A furatok több kormány szetthez vannak felfurva. Fanatec.Logitech.Thrustmaster..a telhesség igénye nélkül. Extra: lehet kérni hozzá/csináltatni monitor/tv tarto állványt. Egér,billentyűzet tartót, sőt Atesz egyedi igényeket is kielégit. Én csak ajánlani tudom. De szerintem innen sokan. Amit lehet kapni boltokban kész szetteket biztos jok. Ezt ki lehet olcsobban hozni de ha pl ülést is ujjat vesz az ember legyen mondjuk ugyan annyi. De erősebb és jobb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák