Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eagl3

    veterán

    válasz El Kebir #65576 üzenetére

    Én csak abból következtetek ami személyes tapasztalatom. Egyik reggel lázasan keltem, intéztem egy magán PCR tesztet. Tünetek megjelenése utani 3. nap emailben megkaptam a pozitív eredményt.
    A másfél éves fiam és párom a tüneteim megjelenésétől 10-12 napig elmentek otthonról. A fiam pár napra rá nem nagyon evett, kicsit belazasodott, masnapra mar csak hoemelkedes, harmad napra semmi baja. Páromnak most jár le a 10 napja, nála később jöttek tünetek, valoszinuleg nem tolem hanem a fiunktól kapta el. Kolléganőm is otthon volt orvosi utasitasra 10 napig COVID címszóval.
    Ez alsó hangon 4 pozitív emberből 1 hivatalos teszt. Engem se teszteltek volna ha nem csengetek 35.000Ft-ot helyszíni kiszállásos tesztre.
    Barátaim közül 4-ről tudok aki elkapta, nem tesztelték őket csak az egyikük edesanyját, őt is csak azért meg fogorvos mellett dolgozik asszisztensként (eü-s).
    Egy kolléga masfel hete tappenzen van, köhög, nincs jól. Háziorvos antibiotikumot adott most neki meg gyulladascsokkentot, tesztet még mindig nem rendelt el, pedig az anyukája COVID-os, nem egy háztartásban élnek egyébként.

Új hozzászólás Aktív témák