Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Domonkos #18 üzenetére

    A gond az, hogy nem csak pár magyar specifikus karakter nincs rányomtatva, hanem ami rá van, az se ott ahova kellene, és ha valami ritkábban használtat keresel, szarban vagy, ha nem tudod fejből, vagy nyomkodhatod végig az egész klavit, hogy hol a francban van, és Shifttel vagy AltGr-rel működik...?

    Én naponta szembesülök az inverzével: az általam támogatott szerverek egy jelentős részén dán kiosztás van beállítva, ami addig ritkán gond, míg RDP-n fel tudok menni rájuk(mert az átviszi a céges laptopom magyar kiosztását), de mikor VCenter konzolban vagyok kénytelen működni, akkor überszívás a dán kiosztás, a fallback generic EN az még szarabb, és a virtuális billentyűzet bár segít, de kényelmesnek nem lehet mondani, plusz veszi el a helyet a munkaterülettől...
    Szóval az az ideális, ha az OS kiosztás megegyezik a fizikaival.

    "Ha opcio az, hogy siman csak magyarra allitsd a beviteli modot (vagy a billentyuzetet, stb.), akkor miert szivatnad magad azzal, hogy ossze-vissza retegezgetsz?"
    Mit tudom én? Nem én szoktam azt ajánlgatni... azért mondom, hogy szívesen megnézném hogy néz ki a gyakorlatban... anno az Alt+Numpad elég macerás volt.

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák