Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WolfheartGR

    őstag

    válasz drzozo #7299 üzenetére

    Mondjuk fejtsd ezt ki rendesen nekem légykedves.
    A két említett példa pont az a fajta ami tipikusan számháború, valódi haszonnal önmagában egyik sem kecsegtet (felesleges plussz lóerőket most hagyjuk, a német autópályákon és a pályanapokon / versenypályákon kívül egy felelősségteljes ember nem küldi ki az 500 lovat a benzinszagú legelőre). Egy láda esetén baromi kevés, hogy beleteszek egy 3-5-10-30 centivel nagyobb hangszórót, ha egyszer képesség/tapasztalat hiányában nem is tudnám behangolni. Márpedig a hangolás sokkal fontosabb annál, mint elmondhassam, az én verdámban a tiedénél nagyobb a mélynyomó (igényeséknél legalábbis). Lehet bármekkora is, ha csak hupogásra képes. Mivel kevés kivételtől eltekintve ez figyelhető meg az utcákon.
    (Hangfalakra, autóhifire valamivel nagyobb a rálátásom, mint a fejesekre.)

    (#7300) Tsebacsi: Ahszo, így már logikus. Ebben van ráció is. Update: dudika hsz-e előtt volt.

    (#7302) dudika10: A te válaszaidra is kíváncsi vagyok azokkal a dolgokkal kapcsolatban, amikért jelenleg nyúzom a jónépet. :B

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

Új hozzászólás Aktív témák