Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smiti

    addikt

    Sziasztok!

    Megérkezett a várva - várt MODE COM MC-SHF120U hangfalam.

    Ha egy szóval kellene jellemeznem: Döbbenetes. Mind kinézetre, mind minőségre. Ezek hatalmasok. Alig bírtam hazahozni, bár lehet nem egy Suzuki Swift-el kellett volna érte menni. Az anyag és összeszerelés minősége kifogástalan, az egyetlen negatívum az itt is olvasott hangszóró selyem kerete tényleg durván zörög, de csak egy bizonyos hangerő felett. De nem olyan nagy baj, gyorsan le is vettem. :DDD

    A hangja ? Egyelőre hozza amit elvártam tőle, természetesen még nem a mindent elsöprő lendületre gondolok, a bejáratás ideje alatt igyekszem nem megküldeni.

    A hangjáról egyelőre nem sokat írnék, majd ha kellőképpen bejáratódik biztosan jobb lesz. A mélyek most még kissé nyersek, picit brummogós, az énekes mintha függöny mögül énekelne. ( Bár jelzem, hogy még csak az alaplapi hangkártyáról hajtom, később lesz majd keret minőségibb hangkártyára.)
    Remélem egy ASUS Xonar D1 vagy ASUS Xonar DX/XD elegendő lesz neki.

    Ami még negatívum vele kapcsolatban ( bár nem ő tehet róla ) le kell az asztalt egy nagyobbra cserélnem.

    Készítettem egy pár képet, majd ha lesz megint fényképezőm igény szerint lövök jobb minőségűeket, de most be kell érjétek a telefonos minőséggel:

    Az elődje mellett:

    A helyükön, beüzemelve:

    Egy szó mint száz: Én elégedett vagyok vele, mindenkinek bátran ajánlom és örülök hogy Rátok hallgattam! :R

Új hozzászólás Aktív témák