Hirdetés

Jön a Witcher 1.5-ös patch

Megjelenési dátumot kapott a Witcher 1.5-ös patch, ami új kalandokat is hoz a rajongók számára.

Hirdetés

Kétség kívül a Witcher az elmúlt időszak egyik legjobban sikerült RPG játéka. Jól tudja ezt a CD Project is, ezért gondoskodik játékuk folyamatos frissítéséről. Ez alkalommal a július 8-án debütáló 1.5-ös patch-ről számolhatunk be, ami a hibajavítások mellett néhány kellemes újdonságot is tartogat a játékosok számára.

A patch tartalmazni fog öt új küldetést, amik a The Witcher: Enhanced Edition szerkesztőjével készültek, név szerint az alábbiakra kell számítani: Deceits, Blight of the Bogs, Wraiths of the Quiet Hamlet, Wedding, Merry Witchmas.

E mellett megszűnik a DRM és játék közben nem kell a cd-nek sem a meghajtóban lennie. Valamint néhány grafikai problémát is orvosol a soron következő tapasz.

Hirdetés

Google Pixel 9a - A Google AI-ban rejlő erő

PR Most ajándék Pixel Buds A fülhallgatóval

Advertisement

Azóta történt

  • Megjelent a The Witcher 1.5-ös patch

    Általában nem okoznak túl nagy szívdobogást a patch megjelenések, de ezúttal érdemes odafigyelni rá.

  • Meztelen igazság Witcher módra

    Bejelentették a The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut változatát, ami Észak-Amerikában fog megjelenni, és mellőzi az eddigi cenzúrát.

  • Witcher 2 prezentáció

    Witcher 2 videó jelent meg a Youtube-on, amiben jeleneteket láthatunk a játékból és a CD Project irodájából is.

  • Witcher 2 - konzolokra is

    A múltkori videó után hivatalosan is bejelentették a Witcher 2-t, most pedig kiderült, hogy konzolokra is jön.

Előzmények