A Noctua felfrissítette a 2025-ös évre vonatkozó útitervét, és ennek eredményeképp több készülőfélben lévő termék startja is későbbre tolódik néhány hónappal. Az első efféle holmi az NH-D15 G2 csúcshűtő feketébe öltözött chromax.black kivitele, ami a másodikból a harmadik negyedévre csúszott át, illetve ott van még az NF-A14x25(r) G2 vetilátor chromax.black verziója, csak az az első negyedév helyett valamikor ősszel fog debütálni.
Hirdetés
A gyártó a második negyedévben szándékozza piacra dobni az NH-D15 G2 léghűtéshez tartozó, LGA1851-es offset szereléket (a teljesítményt javítja Intel Core Ultra platformon a hot spotokra történő fókuszálással) és következő generációs, 120 mm-es légkavaróját, amelynek fekete kiadása ugyancsak a negyedik negyedév folyamán érkezik.
Mivel a publikált anyagban nem szerepel a korábban említett, továbbfejlesztett, ikertornyos konfigurációt használó processzorhűtő, joggal hihető, hogy az csupán jövőre lesz aktuális, viszont a novemberben bemutatott Seasonic Prime TX-1600 Noctua Edition tápegység raktárkészleteinek újra feltöltése az eredeti elképzelésnek megfelelően még az első negyedévben lezajlik.
A baglyos vállalatnak nem áll módjában átfogó magyarázatot adni a késésekre, de egyik okként az újdonságok optimalizációját adta meg (bár egyesek úgy vélik, a Kínán kívüli gyártáshoz keresnek új partnert), mindenesetre a május végi Computexen bővebb részleteket is megtudhatunk majd a közelgő cuccokról.