Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kano

    nagyúr

    válasz Furky #8209 üzenetére

    Na én meg éppen ez miatt nem veszek Samsungot(mint márkát). Úgy vagyok vele, hogy a 2 gyártó közül inkább az LG-t választanám.
    Érveim:
    - a Samsung a saját paneljait már szinte csak a felső kategóriás TV ill. monitorjaiba teszi bele, úgyhogy nem hinném, hogy a rendkívül olcsó 223BW-ben Samu panel lenne (inkább AUO, de méginkább CMO);
    - nem ad az LCD-ire normális 3 év TELJESKÖRŰ garanciát (monitorokra igen), így elsőre kicsit megtévesztő a 3 év gar (ami ugye Samsung gar.);
    - rengeteg termékébe ócska minőségű tápegységet rak, amelyek zúgnak, búgnak stb. de nem ez a bosszantó, hanem az, hogy ez szerintük normális;
    - a 223BW-vel sok pixelhiba problémák voltak;
    - végezetül pedig sajnos vannak olyan régiók Magyarországon (pl. Baranya) ahol a szervizük nagyon szemét (pl. szerintük az nem rendeltetésszerű használat egy LCD tv-nél, hogy a bemenetére kötsz egy jelforrást :F ).
    Az LG vállal az LCD-ire 2 év teljeskörű garanciát, TFT-ire 3 évet. A szervizükkel messze nincs annyi probléma mint a Samuéval.
    Nekem is nagyon tetszik egy Samu LCD (40M87) de igazából nem hiányzik nekem a szervizzel való küzdés. :(

    [ Szerkesztve ]

    „Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Új hozzászólás Aktív témák