Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dark KillerX

    addikt

    Én nálam pl. az Nvidia drivere nem volt bajos,ugyanis mint utólag kiderült az Intel legújabb chipset driverem(9.0.0)nem bírta elviselni az Nv 180-as drivereit.Most egy régebbi Intel chipset driver(8.3.0)vant fel,és azzal simán müködik a 180.43 driver.Amúgy úgy jöttem rá,hogy mi a gáz,mikor fönnt volt az Intel drivere(9.0.0)megpróbáltam föltelepíteni a 180.42 drivert,de nem ment végig a telepítő,azaz nem jelent meg az újraindítási ópció.Ezért leállítottam a telepítést,majd újraíndítottam a gépet.Mikor újraindult a gép föl volt telepítve a 180.42 driver,na mondom ez érdekes,gondoltam jó lesz.Játszottam egyet próbaképp a Crysis-sal,de öt perc után kékhalál.Miútán újraindul elkezdtem nézegelődni,és az adapter beállításainál azon belül,az erőforrásoknál vettem észre,hogy az Intel drivere(9.0.0) és Nv drivere(180.42)három helyes is ütközik.Ezután jött a driver takarítás,majd csere után minden müködik,és azóta jó.Csak mondom leírom esetleg valakinál is lehetet hasonló próbléma a driverekkel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák