Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz vers #4651 üzenetére

    Huha :) Most azért vélemény alkottál egy csomó olyan dologról amit nem próbáltál :)Erre még most reagálok,de a válaszodra nem fogok,mert nagyon off itt.. Az X48as lap NEM csak a teljes CF támogatásba jobb mint a P45,ugye ezt nem kell kifejtenem ...
    A 4850CF-röl pedig pont itt nem alkotok véleményt az NV táborban mert szerintem ez őket nem érdekli,de én többet több GPU-ban sosem gondolkodok...majd ha egybe lesz tokozva akkor...
    Na most ugye teljesítményre szükségem van,és hát egy HD4870 nem fog kielégíteni mint ahogy egy GTX 260 sem...sok választásom nem marad,ugye az X2-t meg a GX2 leszámítva... GTX280...
    És hát igen...én 1,maximum 1,5évente tényleg komplett gépet cserélek... :B
    Szégyellem magam,de lehet addig elég lesz egy GTX280...bár azért még a HD4870-en képben van de csak ha valami gyári OC-s változatot ki tudok fogni korrekt hűtővel...

    UI: Tudom,hogy a cinizmus most azért szólt nekem mert nem túl ésszerű.Majd egyszer írok egy cikket miért is váltok vissza a CF-röl single card-ra....

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák