Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz DigitXT #43336 üzenetére

    Nemigen járok vele helyben, szinte mindig egy óránál többet megyek, országúton, így azzal a nyamvadt pici generátorral is "tulajdonképpen elvagyok". Kétszer fordult elő, hogy mégis a városban voltak rövid útjaim, és ekkor már valóban bágyadtan tekert az önindító. Mivel raktam rá GPS-t, és szeretnék még egyéb fogyasztókat is (fotomasina töltése menet közben, fényesebb indexek, stb), ezért kellett a Jawások által is alkalmazott (illetve ahhoz nagyon hasonló működésű) lámpakapcsoló automatikát beépíteni. Az meg hogy kicsi az akku, csak ma derült ki számomra... (Új volt, működött, mi a fenéért nézegettem volna?) :B

    Ja, egyszer valóban volt "indítási problémám", méghozzá a világ végén, valahol a Mecsekben: a tanuló motoron nem volt ilyen piros vészleállító, azt sem tudtam, hogy mi fán terem, így a saját motoromon sem szoktam sohasem használni. Megálltam valamit fotózni, és leszálláskor véletlenül a kesztyűvel átpöccintettem ezt a piros szart: ne tudd meg, milyen hót ideg voltam, mire rájöttem, miért nem indult a motor... ...na, akkor majdnem csutkáig merítettem az akksit, de a betolást még éppen megúsztam. Haza felé feltöltődött nagyjából, de azért itthon még az akkutöltőt is rádugtam.

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák