Hirdetés

Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz blattida #27493 üzenetére

    Hali!

    1. holnap megnézem(délelőtt nem vagyok)
    2. Igaz, olyan a memóriám mint a vitorlás halé, de mintha nem így nézne ki W7 x64 alatt(ez csak emlékezet-foszlány)
    3. "Semmivel nem tud többet, sőt, mint írtam kevesebbet"
    nem is állítottam ilyet, olvass vissza
    4. "a leak teszten rosszabbul szerepel, mint az önálló tűzfaluk, most miről is beszélünk?????? :F"
    Melyiken? Én most komolyan mondom, hogy szét fogom cincálni a CLT.exe-t. Teszem ezt azért, mert iszonyú szórást mutat. Adott két egyforma konfig, ua. OS, ua. FW, naprakész WU. Az egyiken futtatva 90 pont ua szoftver, a másikon 190. :F

    Félre ne érts, azt nagyon jól tudom, hogy a CIS tűzfala egy állat. :K
    (Ha nem így lenne, akkor biztos nem segítettem volna(igaz minimálisan is) még a magyarosításában sem)

    Ezenkívül a többi dolgot le sem írom neked, mert tudod. (Olyan technikákat tesztel a CLT, amihez először is be kell jutni, aztán minimum rendszergazdaként kell futtatni)
    Persze a teszt jó, csak valami sántít benne(vagy legalábbis mintha konfigfüggő lenne), a fent említett különböző eredmények miatt.

    ( ha lesz időm, akkor szétcincálom, de mintha C/C++ forráskódot is le lehetne tölteni, vagy nem?)

    Fire.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Aktív témák