Hirdetés

Aktív témák

  • aXXon

    senior tag

    válasz Chaser #45905 üzenetére

    Na ez ismerős :DD Felhívott az unokatesóm még szombaton, mikor már vidéken voltam, hogy háááát az van, hogy kiesett pár billentyű a notijukból, tudok-e rá valakit. Mondom persze, most nem vagyok Kecskeméten, hétfő este, vagy kedd délután át tudok szaladni, mert a hétfőt már így is túlszerveztem. A válasz : oké! Később újra hív, azt mondja nem is indul el a gép, valamit kiír, de ő nem ért hozzá. Mondom se gáz, ránézünk, aztán mondom, hogy hova vigyétek, ha nagy a gáz. Huuu az jó lenne, mert nagyon kellenének róla az adatok, könyvelés, meg miegymás.... Mondom oké, addig ne piszkáljátok! (egyébként mint kiderült valami felbaszta magát gépezés közben és rábaszott egy párat tenyérrel ez okozta mindkét hibát)

    Ma hív újra, hogy az van, hogy a barátnője elvitte valami spanjához, aki megpróbálta formázni, de nem sikerült :DDD mondom az fasza, erősen reménykedj abban, hogy tényleg nem sikerült, mert mondom akkor kampó az adataidnak :DD Hát ő ezt nem tudta, meg a srác sem mondta, de ugye tudunk valamit csinálni? :) Úgyhogy ez van, megyek majd hozzájuk, aztán ha nagy a gáz, beküldöm Gyíkhoz őket, akinek ezúton üzenem, hogy ne legyen szégyenlős a számlázásnál :D :D

    "Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Aktív témák