Hirdetés

Aktív témák

  • Torgar

    csendes tag

    Sziasztok!

    A problémám az lenne, hogy játék alatt ha mozgatom a kamerát néha apró csík fut egy pillanatra a képernyőn. Azért ide írok mert szerintem valami beállítás probléma. A crysis 2 alatt nem észleltem de pl a sims medieval és a witcher alatt igen. A régi gépemen ilyennel egyszer találkoztam, amikor Mount & Blade alatt nem korlátoztam le a képfrissítés maximumát. A witcherben viszont nincs v-sync opció. Életem első ati kártyája a mostani és ledöbbentem milyen faék egyszerűségű a control centere kb. semmit nem lehet állítani. Van wait for vertical refresh opció amit bekapcsoltam és elvileg ezen kéne segítenie de semmi változás. Állítottam felbontást és monitor frissítést de nem igazán segített. Észrevehető változást talán csak a grafika butítása után volt tapasztalható, de megette a fene ha egy négymagos 4g ramos ati hd 6850es kártyával rendelkező gépen nem vehetek maxra egy 3 éves játékot. Crysis 2 fullon ment hiba nélkül, és ez sem akad csak azok a fránya frissítési csíkok. A monitorom nem egy mai darab mondjuk: Fujitsu siemens Scaleoview t17-2. Még egyszer mondom nem hiszem, hogy hardver baj mert nem minden játékban jelentkezik. Valamit a beállításon/frissítésen kéne variálni csak nem tudom, hogy mit mert első ati kártyám. most 11.3 verziójú driver van fent, crysis 2 alatt egyel korábbi volt lehet, hogy ez a hiba. Előre is köszönöm a segítséget

Aktív témák