Hirdetés

Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    light01: 64 és 128bit a memória sávszélessége, persze az órajel is beleszámít még ebbe... Minél nagyobb annál jobb (gyorsabb), a 64bites játékra gyakorlatilag teljesen alkalmatlan, a 128 bites GDDR5 memóriákkal már egész elfogadható teljesítményt produkál.

    Nekem viszont egy olyan kérdésem lenne, hogy lassan lecserélném a régi HD4830-at egy szép ropogós HD6850-re, viszont ahogy elnézem ezeken az új kártyákon már nincs S-Video kimenet (asszem így hívják, kb. pont úgy néz ki mint a PS/2 port), azt viszont én használom a TV-mhez, ez utóbbin csak SCART bemenet van ami PC-s összeköttetésre használható...

    Tehát kérdés, hogy tudnátok-e nekem olyan HD6850-et mondani amin van a nekem kellő kimenet, vagy ha már egyáltalán nem gyártanak ilyet, akkor mi lehet az alternatív megoldás hogy mégis rá tudjam kötni a tévét a gépre?... Ugye az a legnagyobb baj, hogy ezek a DVI, HDMI stb. amik vannak az új kártyákon, alapvetően mind digitális kimenetek, nekem pedig analóg jel kéne... Van valami konverter vagy kábel vagy bárakármi amivel olcsón megúszható ez a történet?... :F

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Aktív témák