Hirdetés

Aktív témák

  • dokiph

    csendes tag

    válasz sgergi #24967 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm a gyors válaszod! Amit tudtam videokártya driver verziókat már mind kipróbáltam, már ami ehhez az újabb típushoz megfelelő. Természetesen mindezek előtt mindig lepucoltam rendesen (Driver Sweeper-el csökkentett módban) az előző illesztőprogramot. S hát igen, fura ez az "atikmdag.sys", de már kb. 1 évre visszamenőleg is, mikor még az elősző kártyám volt meg, akkor is voltak fura fagyások, melyeket először még vagy ctrl+alt+del-el, avagy ha nem reagált, akkor egy hibernálás gomb-al vissza tudtam hozni. Azonban nem voltak olyan gyakoriak ezek, hogy hibát lássak benne, de tán már akkor is lehetett valami gond. Aztán később megterhelőbb játékoknál már kezdett "fagyogatni" (2-3 naponta is akár), aztán most tartok ott, hogy már fél órácskát sem tudok játszani kicsit, ha akarnék sem. Tuning-ot nem alkalmazok, csak alap órajel van, mind a processzornál,memóriáknál, s a kártyánál egyaránt. Egyszer igaz régebben próbálkoztam bios-ban "tuning"-al, de az addig terjedt, hogy kb. 200Mhz-el megemeltem az órajelet, aztán hamarosan ezt is vissza tettem alapszintre.

    Köszönöm a memtest86 linket! (Egyszer ezt is próbáltam 2-3 órán át, de nem mutatott hibát, bár lehet, hogy kevés ez az idő erre netán?. Mennyi ideig hagyjam futni minimálisan, mit ajánlanál?)

    [ Szerkesztve ]

    Szívesen! Köszönöm!

Aktív témák