Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Produkció

    senior tag

    válasz TomBoy1986 #21784 üzenetére

    életembe nem láttam via procit, ettől függetlenül biztos van:D...via-s alaplapom 2 is volt, megvoltam velük én is elégedve...aztán 1ik gépemtől a másikig mire elkezdtem megint nézelődni már nem találtam viás választékot...valahol a kt890nél lett vége asszem :U
    mod: nem érted mit mondok, te a céget nézed, a pénzt, én a gyártott termékek teljesítményét....a duron gyorsabb volt mint a p3, a barton gyorsabb volt mint a p4...stb...magyarul ha már 3éve nem gyártana olyan procikat amik nem egészen versenyképesek akkor nem itt tartana, ha a phenom hozná a q9XXX szintet akkor adhatnák 100k-ért mint azokat...nem 38ért mint egy 2magos intelt, aminek az előállítása is kb fele akkora volt a cég számára...főleg hogy már 45nm-en vannak...az amd a procijain szinte már hasznot se keres, kb a megélhetés szintjén vannak az áraikkal..amíg egy nem is tudom kb 1éves a q6600as intel és még mindíg 48k az ára, több helyen meg 50...ha megéri ennyirté is eladni.....akkor annak idején hozhatott hasznot bőven :K

    [ Szerkesztve ]

    Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

Új hozzászólás Aktív témák