Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dbius

    veterán

    válasz dbius #19301 üzenetére

    15-én leadtam a Vodánál a készüléket, tegnap kaptam sms-t, hogy kész van.

    Bevallom, hogy aggódtam, mivel láttam, hogy másnak is volt mostanában hasonló problémája és érvénytelenítették a jótállást...

    Szerencsémre az én készülékem úgy néz ki, hogy tényleg teljesen megpusztult, mert a Telemax GSM szerviz nem cécózott, egyből fődarabot (alaplapot) cserélt a készülékemben.

    Azaz pontosabban amit leadtam, ahelyett gyakorlatilag kaptam egy másikat szolgáltatói készletből. Új az IMEI szám is, de szerintem nem csak alaplapot cseréltek, hanem a digitizerrel, előlappal együtt mindent, mivel gyári fólia van a készüléken, nem az, amivel én leadtam.

    Sajnos nem volt csak egy két hónapos backupom, de gyakorlatilag azóta nem nagyon változtak a szoftverek, csak frissítenem kell őket - folyamatban van :C

    Ráadásul a fődarabra kaptam +1 év jótállást :C Persze ezt a vodánál próbálták elhallgatni, de a telemax honlapján le lehet kérdezni a hozzájuk küldött, javításra váró készülékek adatait, ott pedig a beküldött cuccoktól kezdve a munkalapig, jótállási jegyig minden le volt fényképezve. A munkalapot, amin fel van tüntetve, hogy a cserélt fődarabra 1 év jótállás vonatkozik ki is nyomtattam, mivel azt vodánál nem kaptam...

    Szóval szerencsére esetemben számomra kedvezően alakult a szervizes tapasztalat - utólag ismét köszönet mindazoknak, akik tanácsokkal láttak el :K -

Új hozzászólás Aktív témák