Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • BYD Atto 3 menetpróba

    ma Ez kéne legyen a kínai slágertermék az európai piacon, mert tágas, olcsó és elég modern is. De adódnak kompromisszumok.

  • A KINGPIN kártyák visszatérnek a PNY égisze alatt

    ph Ez sajnos azt jelenti, hogy ezzel a fémjelzéssel már alaplapok sem jönnek majd az EVGA-tól, de a high-end GPU-k elkötelezett hívei dörzsölhetik a tenyerüket.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dello79

    aktív tag

    válasz kabar #13353 üzenetére

    "Sikerült a BIOS update? Mert akkor mennie kell a 6,1,7-nek is.
    A másik kérdésem, hogy a PCI SATA kártya SIL3114 látja a syno? Mert nekem az viszont nem jött még össze."

    Sikerült a BIOS update nagy nehezen.. fel kellett tennem egy 2010-es biost utána engedte a 2011-es legfrisebb verziót..mikor ez felment nagyon örültem ! Mivel egyből indult a 6.1.7 :) aztán mikor elindult akkor láttam hogy cumi.. mert az 5.2 ismerte az összes 6 HDD-t a mostani meg csak ami az alaplapra van kötve azaz 2db-ot.. erre írtátok itt hogy le kell tölteni az extra.lzma és ezt OSFmount al belevarázsolni a bootloader-be , na ezt még nem sikerült kipróbálni, mivel a gép szüleimnél van..oda csak hétvégén megyek :) ha jó lesz vagy te valamire jutsz jelezd de nekem is SIL3114 van :)
    [link]

Új hozzászólás Aktív témák