Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yellow73_a

    tag

    válasz He-Nike #3 üzenetére

    Szintén zenész. 3 órás sorbanállás után én is Mi Robot Vacuum porszívóval tértem haza tegnap.
    Nekem is csak EU régióval volt hajlandó működni.
    Nem tudom, milyen funkciókkal ad ez kevesebbet, mint a mainland China régió esetében, egy biztos, EU régiós szoftverből - egyelőre - hiányzik a zóna takarítás.
    Este már a tényleges takarítási munkával nem akartam vacakolni, csak a távirányítót próbáltam ki, amivel kapcsolatban felemásak a tapasztalataim, volt, hogy hiába nyomtam, nem reagált a porszívó, de volt, amikor jól ment.
    Sokan panaszkodtak, hogy hangos. Ez relatív. Egy normál porszívóhoz képest még a maximális szívóerőre állítva is halkabb. Egyébként a hangossága, vagyis a szívóerő négy lépésben állítható, a quiet mód kimondottan halk (szerintem), a balanced is bőven elfogadható, ha meg nem vagy otthon, akkor a ez erős és a maximum mód is tökéletes lehet.
    Elvileg megosztható a készülék más családtaggal, ezt ma délután fogom kipróbálni, de az biztos, hogy van ilyen share funkció a menüben.
    Majd pár nap múlva részletesebben is beszámolok, akkor már a tényleges működés tapasztalatairól.

Új hozzászólás Aktív témák