Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imi1981

    veterán

    válasz vornia #29195 üzenetére

    Igen oreo alapú azért érdekelne. Csak most nem akarok rommolgatni mert sok időt elcseszek vele, ezért kérdeztem hátha valaki már próbálta.
    Amúgy az epic rom miui.

  • crok

    Topikgazda

    válasz vornia #29195 üzenetére

    "Zavaros ez mint a háborodás"

    Én erre annyit mondok, hogy erősen oximoron amit olvasok:

    "..but today i am introducing an stable 8.1 MIUI bug-free.."

    ..majd alatta:

    "Known issues:
    Night mode
    Radio FM"

    Hozzászólásokban olvasom, hogy nem megy a screencast se, meg tán' a play se..

    Jó, lehet hogy apróságok de nem bug-free, ez a thread nincs egy napos..

    Aztán filenév úgy kezdődik, hogy "MiMax".. nem tudom miért. Hogy ez most fantázianév (de akkor miért a MIUIpro alatt lett posztolva?) vagy nem jó linket posztoltak a Mido thread-be (bár erre meg egy ember azt írta hogy de, jót..) szintén kérdéses.

    A MIUI verzió 8.10.25 - az még a Mi Max alatt is Nougat..
    A MIUIpro Mido-ra való utolsó, 8.10.25 ROM-ja szintén Nougat.

    Első boot leírás szerint 20..30 perc. Komolyan..? Egy nulláról MiFlash-el fastbootból talpraállítás se több 5-nél.

    Status: stable - de a MIUI verzió 8.10.25 ami meg dev.. az biztosan nem stable : D

    A 25. hozzásszólás talán azt akarta írni, hogy nem megy a Google Play.

    Nincs forrás, nincs megadva ki csinálta (nem a thread indítója, oda is írta) csak credits-ben van megemlítve hogy köszönik a MIUI team-nek meg a MIUIpro team-nek..

    Szerintem aki kipróbálná de bizonytalan a ROM-ok közt az várjon ezzel még kicsit.. Én ilyet biztos nem tennék fel napi használatra.

    Nem ez az első hasonló poszt XDA-n de egyikben sincs és nem is volt screenshot az About-ról.. és egyik se lett még frissítve egyszer sem (ami élt egy kis időt). Most kettő van amit még nem töröltek.. de abból az egyik az egy Mi8 port.

Új hozzászólás Aktív témák