Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mxv

    csendes tag

    Sziasztok, segítséget szeretnék kérni:

    Nincs xbox one-om, nem saját probléma, és lehet, hogy van itt már rá megoldás, csak nem találtam meg.
    Ismerősömék szeretnének játszani a Star Wars Battlefront játékon online, de nem sikerül.

    Felállás:
    1 szülői account és két gyermek account.
    A gold előfizetés aktiválva van, nem EA játékban működik is a multiplayer.
    Az egyik gyermek accounttal szeretnének multiplayerezni, de "xbox one you are not allowed to access online features" hibaüzenetet ad csatlakozáskor a játék.
    A gyermek fiókon már mindent engedélyeztem, felnőtt kategóriába soroltam, nincs tiltva sem a multiplayer, sem más elérés.

    Mivel már próbálkoztak vele mikor hívtak, azt gyanítom, hogy ezt a gyermek accountot összekapcsolták már EA accountal, mert ha ezzel lépek be a játékba, akkor már nem akar EA ID-t regisztrálni (itt el is tudom olvasni a licenceket, meg ki/be kapcsolgatni a hibajelentés küldése stb.),
    míg a felnőtt és a másik gyermek accounttal csatlakozási kísérletre feldobja a regisztrációs ablakot.

    Interneten az EA fiókba be tudunk lépni. De én ott nyomát nem látom a játéknak (már ha látnom kellene egyáltalán).

    Mit kellene ellenőriznem még, hogy maga a multiplayer is működjön?
    Vagy a szülői accounttal regisztráljak EA fiókot?
    Az sem világos nekem, hogy minden fiók külön EA accounttal tud játszani az ilyen játékokon?
    Esetleg még szükséges a Live goldon kívül más előfizetés is?

    (A felnőtt fiók e-mail címe nem egyezik meg az ea accounttéval.)

    Köszönöm előre is.

Új hozzászólás Aktív témák