Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    Amúgy nem sikerült a kresz vizsga mert nem is TUDTAM vizsgázni.. Odamentünk már 8:35 re várok 25 percet mire kinyitják a kaput... Mindenki megy be az automata üvegajtón megyünk be stb stb, húzok sorszámot (többiek 3/4 e kb kiment) nagy nehezen szólítanak 9:25kor ,megyek mondom Jó Napot kresz vizsgara jöttem.. Mondja a pótvizsgadíjat a pénztárnál kell befizetni.. Mondom milyen pótvizsgadíj én most jöttem először.. Hát de,hogy nem itt van a vizsga hanem itt kimegy balra és hátul nagy flegmán.. Mondom értem és ezt nekem kimondta vagy kinek a felelőssége ez,hogy tájékoztassanak ,hogy merre kell mennem mert 9:26 van és lekéstem... Hát ő nem tudja kérdezzek meg valakit de most már m1 fizessem be a pótvizsgadíjat.. Kimentem a felügyelő csávóhoz,

    Mondom ilyenkor mi a helyzet ugrott 5ezer +megint pár hétig várhatok. "hát igen, nem tud mit tenni de igen valószínűleg 2-3 hét múlva lesz a következő". ahh mondom értem tehat akkor fölöslegesen idejöttem és még nem is vizsgázghatok.. Bementem a pénztárhoz befizettem, hát hogy én miért nem kérdeztem.. Mondom követtem a sort ez az egyik másrészt meg sztem nem az én dolgom ez hanem valaki kísérőnek kellett volna a vizsgázócsoportot vinni a vizsgahelyszínre.. Nem szólt semmit. akkor vittem a papírt a másik nőnek neki is elmeséltem Ő rendes volt és mondta igen igen sajnos már más is járt így aztán röviden burkoltan mondta Ő se ért vele egyet ami itt van de már m1.. Most aug 11.-én lesz tehát plusz 3 hét.. :(

    (#17263) Mister_X: Nem kell személyeskedni nem hiszem,hogy a szövegértés elégtelen te írtad le konkrétan " Én kocsit csak úgy vennék, ha minimum 3-4 milliót rá tudnék szánni egy használtra (de ennél több lenne valószínűleg).".. Mi ebbe a nem egyértelmű? Akkor több millió ember kocsija nem felelne meg a te óriási igényednek és ami nem 3-4 millió az már szar? Mert nem "normális" autó? Akkor milyen?
    Úgy szeretem az ilyet ,hogy van egy biciklijük de 4 milliós kocsiról álmodoznak és ez most nem csak rólad szól,hanem nagyon sokan így gondolkodnak.. 800-1,5m között elég jókat lehet már találni..

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák