Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dilipok

    veterán

    válasz MasterMark #23425 üzenetére

    altalaban az ar alapjan (szamomra is hihetetlen, hogy tobbszor jartam mar ugy, hogy pl a boxos normal verzio araban volt ps limited edition, es forditva. Fene sem erti :) ). Ameddig Londonban eltem, sok hasznalt jatekot vettem ugy, hogy csak besetaltam egy hmv-be vagy game-be, aztan vettem, amit lattam :) Ha uj jatekot veszek, akkor meg az ar utan a kulonbsegeket nezem, ha nincs semmi, akkor pl donto, hogy ha boxon tobb lemezes a jatek, akkor tuti ps-re veszem, mert ott nem kell cserelgetni (lustasag, fel egeszseg :DDD )

    A mass effect meg ugy alakult, hogy az elso boxra volt meg, aztan valami bagatel osszegert megvettem a kettot ps-re, mert akkor jott ki, osszes dlc-vel, a harom meg azert lett szinten ps, mert hasznalni akartam a menteseimet. A blade runnert meg kaptam valami jatekhoz, mar nem emlekszem melyikhez :) (van egy valag polom is, silent hillestol kezdve, a raymanesen, left4deadesen at a dead islandosig mindenfajta :DDD Kint sokkal tobb ilyesmit "osztogatnak", mint itthon)

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Új hozzászólás Aktív témák