Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • birno

    addikt

    válasz Viktor77 #33544 üzenetére

    Az egyik questet nagyon nem találtam, hogy merre van, beépített nyíl is "rossz fele mutatta", LightHeaded se segített igazán, ezért raktam fel a MobMap-ot, mondom hátha, de aztán mint kiderült valóban ezek az addonok okozták a vesztem, ugyanis nem olvastam el elég figyelmesen a quest leírást s emiatt tartott vagy egy óráig mire észrevettem, hogy Darnassus-ban egy portálon keresztül jutok el oda ahova kell, de hát saját kárán tanul az ember, meg a ti ujjkoptatásotokkal. :D

    TomTom, LightHeaded, meg QuestGuru marad, utóbbi csak azért mert a quest tracker része jobb mint a beépített, meg a quest log is jobban átlátható így, hogy kiemeli az NPC-k, helyszínek nevét más színnel, meg sorba rendezi nehézség szerint, alapvetően ez mást nem igazán csinál.

    Wolverine: QuestPointer-t most megnéztem, nem rossz, de mondjuk crazyarrow-t nem használom, meg felvettem pár küldit s érdekes mód csak egy kilép-belép után mutatta a minimapon, hogy merre vannak, de annyiból jobb a TomTom-mal csinálni waypointokat, hogy a távolságot is látom, meg, hogy melyik zónában van, mert megesik, hogy nem azt a questet választom ami a legközelebb van, hanem ahol több van egy helyen, ha pl. nem sok van már a szint lépésig s gyorsba akarok Xp-t gyűjteni.

Új hozzászólás Aktív témák