Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz diegho #10052 üzenetére

    A T34-el még teljesen kifejlesztve is inkább csak nulla körülire lehet kihozni átlagban (prem nélkül), vagy tényleg csak kicsit plusszosra, farmolni nem a legjobb. És ugye az megvan hogy ezt forgathatom fejjel lefelé is, akkoris átlövik :D szal nekem van vastagon javításiköltség szinte mindig :D

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

  • joergie

    őstag

    válasz diegho #10052 üzenetére

    Szerintem meg próbáld ki premium nélkül. Amit leírtál, az csak a győztes csatákra vonatkozik, elfelejtetted elemezni a vesztes csatákat.
    A kivételeket meg hagjyuk, van olyan kör is, ahol lősz kettőt, mondjuk lepattant mindkettő, betalál az arty, meg kapsz 2t egy t30astól és vége a körnek. Tudod hogy az átlagról beszéltem.

    Ha kijösz FULL tier9 heavyvel körönként átlag 2-3k pluszban, akkor el lehet mondani, hogy aránylag jól játszol. De ehhez előbb ki kell fejleszteni pl az is4-hez az S70-et, mert bl9-el messze vagy még az átlag pluszos köröktől...

    De legalább mostmár látod, hogy az a 133k nem annyi, hanem olyan 20-30k maximum...

    Továbbra is fenntartom, aki nem tud akár prémium nélkül plusszos átlagot kihozni a játékban tier 9- tankokkal, annak ez nem való.
    Ezt kikérem magamnak. Próbáld ki az object(em)et....

    Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Aktív témák