Hirdetés

Aktív témák

  • Fel

    addikt

    Sziasztok!

    Kérnék egy kis tanácsot, mert nem tudok valamiben dönteni...

    Ugye a hamarosan érkező, új tech tree-vel elég sok minden fog változni.
    Jelenleg úgy állok, hogy a KV-val kifejlesztettem a KV-3-at, amely majd T6-ból T7-be ugrik fel, és a helyére jön egy T150 (egy ajándék slottal). Engem a nehéz tankok nem igazán érdekelnek, de azon gondolkodom, hogy megvenném a KV-3-at, és majd a patch után el is adnám, a T150-el egyetemben... A kérdésem pedig az lenne, hogy vajon ez az "üzlet" nem lenne-e deficites? A most T6-os KV-3 1.078.200 creditbe kerül, de vajon mennyiért tudom én ezt majd eladni..? Nem tudná valaki megmondani, hogy egy T7-es nehéz tank vételi árának kb. hány százaléka az eladási ára? Esetleg valaki, akinek már van KV-3, hogy annak mennyi a mostani eladási ára?

    aginor: Az alapján dönts, hogy merre szeretnél továbbhaladni. Közepes, vagy nehéz vonalon? Az T5 tankokról elmondható, hogy mind elég jó. Még olcsó a javításuk, szépet tudnak sebezni, így elég jól lehet velük xp/pénzt gyűjteni. Még nem szükséges hozzájuk prémium acc., hogy haladni tudj velük. Nekem Sherman van, egész jó. Kellemes, mozgékony tank. Ma érte el az elit státuszt :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák