Hirdetés

Aktív témák

  • babferi

    tag

    Fentebb volt emlites az IS-3-rol , ehhez fuznek hozza nehany gondolatot. En meg 0.7 elott szereztem meg es mielott kb egy hettel ezelott eladtam volna sok szaz csatat lementem vele. Azert tettem igy , mert azt vettem eszre , hogy ahogy erkeztek az ujabb frissitesek, valtoztatasok es az uj tankok , folyamatosan vesztett az "ertekebol" , egyre jobban megutaltam , pedegi eleinte jo tanknak tartottam es szerettem is . Foleg 0.7.1. ota ugy ereztem , hogy boldog boldogtalan atlo . Ez a 0.7.2. kicsit erdekes lett. Pl nehany csata alatt 3x robbant fel az ammorackem , holott elotte 4-5 szaz csata alatt 2x volt ilyen. Meg ezek a megszaporodott 0 dmg-s sebzesek kicsit viccesek. Jott felem a TigerII. En lovom a hasat 3x , megy a duma , hogy athatoltam meg sebeztem , de semmi , o meg folyamatosan belo , hat ez vicc. Szoval en ugy erzem , hogy az IS-3 nagyon felertekelodott ...

    ... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

Aktív témák