Hirdetés

Aktív témák

  • ALEX131

    csendes tag

    Olvasgatom a hozzászólásokat azt van 1-2 amin jókat mosolygok :)
    Pár jó tanács: Ne rohanj előre, ha csak nem vagy scout járgánnyal! Aki elsőnek támad az szokott elsőnek meghalni is... Sok csatát lenyomtam már és rengetegszer láttam azt, hogy erősebb csapat elkezd támadni fejetlenül és csesznek a védekezésre, erre a gyengébbnek látszó team simán befoglalja a bázist... elég csak 3 tanknak bejutni és 30s alatt befoglalják!
    Az alaptaktikának annak kéne lenni, hogy felvenni 1 védelmi alakzatot ahol a tankok vannak elől, mögöttük a TD-k és leghátul a lövegek. Bevárni az ellen támadását és koncentrált tűzzel ledarálni a támadókat. Miután az ellen támadását sikerült hárítani, na akkor lehet támadni, lehetőleg 1 irányba. Fontos, hogy a lövegek mellett mindig maradjon védelem!
    A map elején az artyk pásztázzák az ellen bázisán az olyan helyeket ahova az artyk szoktak bújni, ha a scoutok odaérnek akkor 1ből tudják bemérni a célt, illetve láthatják a tüzelő artyt és látatlanba oda pörkölhetnek neki.
    Ha olyan helyzetbe kerültök ahol több tank harcol akkor mindig azt az ellent célozzátok amelyiknek kevesebb a HPja és van tűzereje is, így a lehető leggyorsabban tudjátok csökkenteni a rátok tüzelők számát. Ilyenkor nem szabad a kis célpontokra figyelni mert a nagyok jelentenek igazi veszélyt a csapatra. JagdTigerrel szoktam menni és sokszor jártam úgy hogy hagytam mögém kerülni aT34, Pz3, VK30-36-os tankokat és a nagyobb Tigrisre, VK45, IS3,IS4 vagy IS7re lőttem inkább mert azok sokkal nagyobb kárt tudnak okozni nekem is és a csapatnak is. Haverokkal szoktunk játszani és ventrilon beszélgetünk közben, azt ha megjelenik valami komolyabb ellenséges tank akkor szoktuk mondani 1másnak, hogy lődd xy-t. Ezen módszer olyan hatásos, hogy többször is előfordult már, hogy csak mi maradtunk életben, volt olyan eset amikor 2en maradtunk 7 ellenséges tankra, köztük is4 és Tiger2 vel. A végére még is sikerült lehozni a meccset a csapatmunkának hála :)

    A hülyék mindig a szomszédban vannak!

Aktív témák