Hirdetés

Aktív témák

  • pocok28

    tag

    válasz Sixkiller6 #32384 üzenetére

    Már csak az a kérdés, hogy meghagyják neki a T10-es 120 mm Gun T53, vagy elveszik és marad a T9-es 105 mm Gun T5E1 löveg. Vagy teljesen újjat csinálnak?
    Valószínű, hogy abba nem menenek bele, hogy T8-as prémium tank T10-es löveggel arasson.
    Viszont ezt kompenzálhatja a páncélozottsága, mert véleményem szerint jóval gyengébb még a Lowe-től is. A KV-5-ről nem is beszélve.

    KV-5: szint:T8 löveg:T7 7500 GOLD
    Lowe: szint:T8 löveg:T9 12500 GOLD
    T34: szint:T8 löveg:T9-10?

    Azt meg gondolom nem fogják megcsinálni, hogy akinek stock a T34 az úgy kapja, akinek meg fullos, az fullost kap.

    Ezt írták még anno:

    Azok a játékosok, akiknek a felülvizsgálat ideján van egy T34 a garázsukban, kapnak helyette egy M103-at a megfelelő alkatrészekkel és100%-os legénységgel, valamint megkapják a T34-et prémium tankként a régi legénységgel és egy plusz garázs hellyel.
    Más kárpótlás nincs tervezve.

    Megfelelő alkatrészek:
    Gondolom amit a T34-en kifejlesztettem az lesz az M103-on is.

    Free XP-t tudok rá átváltani ha kell, csak az a kérdés, hogy mennyit érne meg.
    Mert ha marad ilyen papír tank, akkor szerintem 4-5000 gold-nál többet nem ér.
    Pláne, ha egy lőszer ára kb.1000 kredit lesz, mint a Lowe-nél.

    T34-es tulajok megerősíthetnének, hogy mennyire szívós tank az ő szemszögükből nézve, mert én sokszor simán átütöm szemből. Természetesen kivétel ezalól a torony.

    Köszönöm a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

    „A fociban az a lényeg, hogy a labdát, ahhoz passzolod, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad. Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad.” (Hofi)

Aktív témák