Hirdetés

Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz fsb1000 #19349 üzenetére

    Pedig megfogadtam, hogy nem állok le veled vitatkozni sajnálom rá az időt amíg begépelem.
    De most direkt ennyire értetlen vagy, esetleg a vasárnapi ebéd szívja el a vért nem tudom.
    Előszöris a VK2801 nem prémium tank. Azok a prémium tankok amiket csak aranyért tudsz a játékban megvenni. Most nem sorolom fel
    Nincs konkrét személy mert felesleges nevesíteni de van egy réteg akit mi jól ismerünk.
    Az elképzelt blooodysztívi.
    Feltelepíti a játékot beletol mondjuk 100-200 euro-ért aranyat és elsőnek vesz egy értelmes prémium tankot, Löwe/Type59/KV-5 meg egy rakat aranyat és vált egy hónap prémium garázst.
    Elkezd játszani a tankkal amivel ha semmit nem csinál csak áll a kezdőkörbe is kap 1k xp-t meg 30-50k creditet körönként.
    Egy loltraki-Tigris minimum fejlesztéssel megvan 100k xp-ből tehát az ember letol napi 100 kört, mint te és megvan neki a Tigris egy nap alatt.
    Minek szórakozna gold ammo-val amikor még eltalálni sem tudja a tankokat?
    Ezt csinálja a legtöbb ággal és egy hónap alatt megvan neki az összes T10 tank T9 TD stb.
    Játszani nem fog tudni de a WG örül mert beletolt forintban 50-150k-t a jóember meg boldogan bénázik a top tankjaiban de gold ammo-ra már nem fog költeni mert ahová eljutott nincs igazán értelme.
    Kezded érteni?

    #19352
    Milyen mintavételt akarsz azon kívül, hogy a készítők nerfelik az AP átütést meg a HE sebzését.
    Ember gondolkodni kéne mit miért tehet a másik.
    Azért mert basznak venni az emberek a goldammo-t max CW-re de ott is inkább csak azok használnak akiknek már van területe.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák