Hirdetés

Aktív témák

  • BoogeyM@n.

    aktív tag

    válasz stork13 #1933 üzenetére

    Jah vannak érdekes dolgok 1370HPről 1 lövéssel kigyepál egy T34
    van amikor meg IS7-be olyanokat sebzek szemből hogy csak nézek mi van ezt én lőttem

    Szerintem túl sok ez a random szar amit belepakoltak leninék
    már utolsó patch is érdekes hogy 50%al emelik a modul sérüléseket
    ezzel csak 1 baj van hogy tök mindegy ki és mit lő meg rajtad jön a random shit és eldönti
    pl:hátul lőnek motoron de a gunner meghal vagy elől lőnek meg a motor döglik be
    de a legjobb mikor szemből 100%-ról a kis stug vagyJPIV belém lő a he-vel és szétszedi az ágyúcsövem kilövi a gunnerem vagy más személyzetet mert épp random elvan döntve de van mikor IS4-7 közösen nem tesz ennyi kárt együttesen
    ez is hosszú lett pedig még ez igazán csak a jéghegy csúcsa hogy mennyi hibája van a játéknak de ezzel nem is lenne gond mert béta meg ingyen van de majd ha pénzt kérnek onnantól nem éri meg.

    Sokkal egyszerűbb volna hogyha motoron lövöd akkor a motor úgy sérüljön hogy annak is külön HP-ja volna és páncélzat/sebzés szerint ebből az értékből is le vegyen a játék és ha meg sikerül le nullázni egy találattal pl: T43 kap egy farost IS3-tól akkor a motornak kampec de lehet hogy ez vhogy így van csak qra nem működik sajna.

    Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

Aktív témák