Hirdetés

Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz person #17536 üzenetére

    Igen. COD + GTA4 amivel jatszom, mással nem nagyon. De ez a WOT nem egy COD..... Asszem többet kéne rejtőzködni, vagy jobban kiismerni a pályákat.
    ---

    Köszi mindenkinek az infókat!
    Azt nem tudtam, hogy bugos a Pz IV, a paraméterei alapján indultam el ezen a vonalon, aztán talán valamelyik tigris lett volna, de a lejátszott csaták után lehet nem ez volt a legjobb választás. Most néztem már csak 22% a túlélésem, gyak minden csatában elpusztulok a PzIV-el, bár ez szerintem nem (csak) a bug hibája lehet.

    A Pz IV személyzeténél nálam 3-nak van javítási képessége, mert eddig ezzel szenvedtem a legtöbbet. (mármint a lánctalp kilövéssel) 1 tüzet olt, 1 meg álca, bár ennek nem tudom mennyi értelme van.

    A nagyobb löveget érdemes megvenni rá? Ahogy nézem, nem ez lesz az XP termelő tankom.
    Ventillátort hogy kell szerezni?

    -----

    A 3001(P)-t én kihagyta volna, mert bár gyorsnak tünik a végsebesség miatt, de a páncélja nem sokkal erőseb a PzIV-nél.
    Bár nyilván a gyorsaság meg a nagy pánzél nem járnak együtt....
    A 3601-nek már tényleg több a páncélja, de csak 40 a végseb. (nyilván nagyobb motorral több)

    Az E50-n meg nagyon-nagyon messze van, de szívesen kipróbálnám.

    A rejtőzködés mitől függ? Miért nehezebb spottolni egy 3001(H)-t, mint PzIV-et?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák