Hirdetés

Aktív témák

  • serafhun

    csendes tag

    Sziasztok :) Én nem rég kezdtemn eme "remek" művel foglalkozni, de néha már a hajam kihúllik. Olvastam jó pár hsz-t, amint látom nem csak egyedi esetem van. A lényeg: Vagyok én, alias t-28 57-es zis 4-es ágyúval. A vicc az, hogy jön a kis tier 2-es tank bele lövök, alig megy le a hpja, belelövök 4-et mire megdöglik, és talál, ott voltam mellette 100 méterre ( t2 medium volt, azét szerintem a zisnek simán át kellene vinnie repesz rombolóval) Mostanában egyre többszőr tapasztalok ilyet, hogy aminek már kb max 2 lövés lenne, alig sebzem ( tök mindegy honnan lövöm, és melyik részét).
    A másik a gépigény ami poén. nem egy mai a config az enyém, de azért szerintem ennek lazán kellene mennie mediumon: Pentium e2180 2.9 ghz-en 2 giga ddr2, samsung sata vinyó, 8800 gts oc verziós vga. Ehez képest néha leesik 15 fps-re a game. Ami elégg fura, ha zat nézem, hogy jóval szebbb mmo is szépen megy ezen a configon. De ahogy nézem, nem csak én kínlódok ilyen gondokkal :)
    Mondjuk lehet jobban jártam vólna, ha az a-20-at váltom ki, majd t34-el kaszabolás xD
    Üdv, all jó játékot :)

Aktív témák