Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz myckey #46681 üzenetére

    Aha, hat akkor eszerint vege a WOT-os palyafutasanak.
    Igen, szoktunk szazadozni, ugyanis felvettem egy regi haverom - lehet hogy jatszodtunk 3an egyutt annak idejen - Szecskorol van szo o pont kilepett egy klanbol mert mindig csesztettek hogy mikor legyen ott stb, ugye nalunk ez nem all fenn, es egy masik sracot, nekik van premium es tudtak szazadot csinalni, sot Hatto-nak is szokott lenni neha.
    Altalaban nem nyerunk sokat, sztem 10-bol 4 csatat, de volt mar izgalmas csatank, ahol a finomvegyes csapatunk legyozott egy 6 KV1S + 2-3 artybol allo csapatot.
    Volt nalunk VK3601 (Gy-Daniel), Cromwell (en), SU100 (Hattorihanso), volt vagy 2 Sportunk is, meg ilyesmi.

    gy-daniel
    Jah, teged nem itt szerveztelek be, veled tiszta veletlenul talalkoztam Dragon Ridge-en, egy magyar nevu srachoz beszeltem, es te feleltel helyette :C

    UI : mostanaban ritkan jatszom, idegesit a sok bena jatekos, 50% nyereseket sem ertem el utobb, jatszodjon es mergelodjon igy a fene, feltettem a Fallout 3-at, ott legalabb nem cigizek minden 20 percben az idegesseg miatt, hanem csak 2 orankent :Y :C

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák