Hirdetés

Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    Nekem is lenne 1 kerdesem, azaz tobb.
    Az elso az, hogy megeri szerintetek megvennem az S-51 orosz tuzerseget ? Az idok folyaman kikutattam a KV-2-vel, es habar ruhellem a tuzerseget, - jol jon amikor megmentik a segged - ugy hataroztam hogy kiprobalom magam tuzerkent is. A jatek elkezdese idejen egyszer vettem volt Bisont, es mentem is vele 10-20 kort, de akkor nem igazan jott be, ugye en tankokkal akartam jatszani,es kesobb a hely is kellett, szoval megszabadultam tole. Vajon ha megveszem az S-51-t, kepes leszek vele normalisan jatszani ? (tekintve, hogy most mar van egy keves tapasztalatom, hogy mi hogy mukodik a jatekban)
    Sajnos ehhez el kell adjam a T20-at - a papir pancel es a neha duhitoen pontatlan agyu ellenere - amit kedvelek, es a KV2-t. (ebben a legenyseggel megszereztem a BIA-t 100%on, es van meg vagy +30-35% TP, ami a KV4-re valo atkepzeskor jon jol, akkor egybol 100%osak lesznek azon is, es megmarad a BIA)

    Masik kerdes : regebb volt egy oldal, ahol mutatta a tankok creditszorzojat is, valamiert nem talalom...
    Ez a T1 es KV1 valasztasa miatt erdekel, ugyanis azt olvastam a forumon, hogy a T1 amcsi 5os neheztank penzszorzoja a legjobb...gondolkozom azon, hogy eladom a KV1-et (legenysege megy az S-51-be), es visszaveszem az amcsi tankot.Annyira azert nem elvezem a KV1-et, valahogy mar idegesit a lassu fordulas,gyorsulas es vegsebesseg...

    A harmadik kerdessel hozzad fordulok Diegho : te javasoltad annak idejen hogy Panther 2-t vegyek, es emiatt megvan mostamar az E50 is.Legelsokent a legjobb motrot fejlesztettem ki, mert P2 loveg+alap vagy kozepes motor T9-ben, hat az valami borzalom.Felaron vettem +felfuggesztest, igy rament a motor, most jelenleg a legjobb lovegre gyujtok, van hatra kb meg 20 ezert TP. A kozepso agyu nem izgat, nekem a legjobb kell.Az a kerdesem, hogy a rendelkezesemre allo kb 105 ezer szabad TP-bol aldozzak fel 20 ezret a legjobb lovegre, vagy inkabb hagyjam meg a KV4,Tiger 2, VK Aladar, T44, S-51, majd pedig az E75 es T54, E50M fejlesztesere ? Tudom hogy ez hulye kerdes, hisz persze hogy fejlesszem ki, hanem ennek fuggvenyeben, hogy mely tankokat akarom fejleszteni, mit javasolsz, inkabb tartalekoljam,mert ha nem, akkor meg jobban szivok majd T9-ben ?
    Az E50M-en kivul nem tudom hogy akarok-e 10es tankot...az E75 az feltetlenul kell, es az IS8 is a szivemhez nott, nem fogom eladni - mar csak a legjobb motor kell hozza es az IS7 kutatasi ara hogy elit legyen.
    Mar az elejen felmertem, hogy a P2es lovegevel nem sok vizet zavarok 9-10-es csatakban, igy a legyseg (2 kepesseggel) es a tank inkabb felderitonek van beallitva, van rajta ugye a +felfuggesztes (kesobb ezt mire erdemes lecserelni, ha egyaltalan erdemes?), venti es messzelato (+10% allando/folyamatos latotav).
    Igy ha a loveggel haszontalan vagyok is, olyan csataban ahol vagy 3-4 tuzer, ott lehet hogy valamire megyek ezzel a felderitosdivel.Vajon jol dontottem ? Vagy masfele dologra kellett volna beallitsam a tankot ?

Aktív témák