Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hesszan

    aktív tag

    Olvasom a témát, jelenleg én Jactor modpackot és autoequipet használok. Ez a célzó érdekes, és egy régóta engem zavaró helyzetre jelenthetne megoldás. Jellemzően lightokkal rohangálva használom az autoaimet (nem állóhelyzetben bokorból) és sokszor vesztek értékes időt azzal, hogy a célkeresztet nem tudom tökéletesen pontosan rávinni az ellenre, és így hiába nyomogatom a jobb egérgombot nem fogja be. (Pedig már bőven lőhetném is) Kizoomolva vezetem a ligth-ot és gyakori hibám, hogy az irány jó, de bőven felé célzok. (tudom ez kezelhető lenne tanulással) Illetve ehhez még tegyük azt hozzá mivel nem viszem rá nem fogja elsőre a jobbklikket ezért nyomogatom mint a hülyegyerek és ha befogja van hogy rögtön el is engedem.

    Valami olyasmi legális mod kellene nekem, amivel a gyári autoaim "tankbefogási érzékelése/területe" nőne meg, Azaz nem kellene pontosan rátenni, elég lenne csak a "környére" vinni. [az hogy nem megy falon át csak tiszta célpontra egy másik történet, de az még megértem.]

    Sungdurung

Új hozzászólás Aktív témák