Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz stork13 #75813 üzenetére

    "Most őszintén, E25-ben ülve egy közelgő Tiger-re, KV-3-ra lőve ki az aki nem vált át már a 2. nem átütő után goldra?"

    Én :) 4 arany lőszert viszek és ritkán használom fel, csak akkor ha a győzelem miatt szükséges. KV3, ahogy írtam szemből, közel 90 fokos szögnél nagyon nagy biztonsággal belőhető, oldala is, ha ferdén van, akkor megpróbálom leláncolni, ha nem sikerül, akkor a felém eső alját lövöm. A Tiger szintén zenész. Ha minden második lövésem beviszi, az nekem már jó, azért nem váltok aranyra.

    Tiger, KV3 lehet persze kemény célpont, de általában nem forgatják be jól, ezekre nem szoktam aranyat pazarolni.

    Amit józsefgucci írt, a T29 egyébként szintén kemény célpont, hiába mondják, hogy puha a teste, de nem egy 150 penes ágyúnak, szemből beforgatva legalábbis, trükkös a teste, sokat pattog. Az alját kell meglőni leginkább, a gyenge pontok kicsik. Ha meg csak a tornyát látom, akkor néha eleresztek egy lövést, lesz ami lesz alapon, de inkább nem pazarlom, arany se viszi be.

    Inkább kv4, t28, is3, ha nem lehet meglőni a gyenge pontjait, meg ilyenek igénylik az aranyat szerintem, de csak ha rossz szögben lehet csak rájuk lőni és ha feltétlen szükséges a győzelem miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák