Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Chris0321 #63320 üzenetére

    "Mért nerfeltétek a WT E-100-at a második tesztben? "mert csökkenteni a lövedékek számát 1el és buffolni az újratöltési időt még erősebbé tette. Nem akarjuk ezt." "

    Hahaha, ezt azonnal megmondtam. Ritka helyzet volt, ha mind a 6 skulót ki lehetett lőni és ha még töltés idő buffot is kapna, na akkor lenne vinnyogás.

    "Elméletileg lehetséges hogy MINDEN tank megkapja alapból a hatodik érzék képességet. De még nem döntötték el. "

    Szerintem ez egy okos dolog lenne, mert a jelenlegi spot rendszerben és a bokorban lapító mesterlövészek miatt jelentősen növeli a túlélés esélyét. Úgy értem, hogy az a tank lényeges előnyben van amelyiknek van, mint amelyiknek nincs és a skillek elméletileg csak kicsit kéne, hogy hozzátegyenek a tank tudásához. Ez nagyon kilóg a sorból és ezzel a megoldással szerintem abszolút a játék előnyére válna.

    Külön öröm, hogy pont a parancsnoknak van egy csomó jó skill-je, legalább lehet helyette egy másikat felrakni.

    [ Szerkesztve ]

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz Chris0321 #63320 üzenetére

    A jövőben a WoT támogatni fogja a Dx11-et.

    Lesz mivel játsznai az unokáknak a telefonon... ;]

    (#63321) dfsz34: A 3 mp késleltetés bőven elég, hogy beléd durrantsanak a lapítók...

    Sub-Dungeoneer lvl -57

  • Kotomicuki

    senior tag

    válasz Chris0321 #63320 üzenetére

    "Storm hozzáteszi, hogy lehetséges, hogy az FV215b (120) nem lesz teljesen elvetve (mármint, később visszatérhet valamilyen formában), de nem tudja megmondani pontosan jelenleg"

    Hát, T10-ben nem egy OP gép, de érdekes köröket lehet vele menni, néha! :)

    "Lesz egy ajándék tank a WG nyári évfordulójára."

    Dicséretes igyekvés! :C

    "Minden új pálya városi pálya? "A játékosok városi pályákat akartak, ezért városi pályákat adunk nektek""

    Őőő, 1-2..-10...
    Konkrétan nem annyira a várisi pályákkal volna a gond - bár, több nem nagyon kéne már belőlük - , hanem azzal, hogy alig maradt vmi a nyíltabb pályákból, mert mindet sarokharcossá, CQC-sá, folyamatosan hegymászóssá alakították át! :W
    Ha visszaadnák az eredeti, egyszerű pályákat, akkor akár 20 városit is berakhatnak, ha mindkettő választható csomag lesz - nyilván, a városiakra nem vagyok kíváncsi...
    A félvárosi pályák sem túl bejövősek, bár, még mindig jobbak a tisztán sarokharcosoknál, ahol a legtöbb tankkal esélytelen vagy, bármire is...

    sz: a wot sajátossága, hogy a legtöbb egység csak "támogató" jellegű, azaz, nem "teljes értékű" a szintjén és kategóriáján belül, nem alkalmas a közelharcra, erre minden pálya a közelharc jegyében módosul...

    [ Szerkesztve ]

    A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

Új hozzászólás Aktív témák