Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Motyi

    senior tag

    válasz Iron Funeral #42498 üzenetére

    Én Dieghoval értek egyet, legyen 4 lövéses a 12,8-as ágyú, és picit gyorsabb reload + lassabb legyen 2 lövés között. A 150-s ágyú szar, ez nem vitás, sniper papír Td nem operálhat 0,35-s pontosságú ágyúval aminek 235-s penje van...Persze ha megkapná a 0,29-es pontosságot és a 276-s pent... :D
    De sztem az ágyúhoz nem fognak nyúlni, a Foch 155 miatt is mióta megy a sírás, és a mostani nerfben sem nyúlnak az ágyúhoz.Meg kell szokni. Egyébként én mindenkinek szívből tudom ajánlani a német papír TD vonalat, élvezetes velük játszani és nem szenvedős. Amúgy ez a WT nerf meg vicc.Lecsökken a forgási sebesség 30-ról 26-ra.Igen, de ha van BIA+kuplungégető+prémkaja akkor még mindig több lesz mint 30 fok, meglátjuk, de sztem a nerf után is nagyon pusztító lesz jó kezekben.

  • dfsz34

    őstag

    válasz Iron Funeral #42498 üzenetére

    Azért a WTE-t is szerintem túl van kicsit sztárolva, mert amikor sniper, ott ugye a nagyeszű is kell hozzá, hogy felvonuljon előtte. Ennyi erővel bekaphatna egy 2000-es maflást az fv215b 183-tól is.
    Jó, hát ha valaki szépen megmutatja magát, akkor megkapja a sebzést is, de a jobb játékosok nem mutatják magukat, mozognak, kis felület látszódik belőlük és a WTE-t a borzalmas kamojával szinte biztosan spotolják közben. Itt nem is azt nézem, hogy el tudok-e bújni, hanem, hogy mire elég a hp-m.

    Ritka az olyan csata, ahol megfelelő távolságból lehet lőni vele folyamatos lámpás villogás nélkül.

    Közelharcban meg nagyon csapat függő. Pont most védtük bázist siegfried line-on egy nagyrészt idióta csapattal. Ki akartam szedni az ellenség F155-t, mert arannyal lőtt a barom és szedett le minket elég jól, de spotolt egy scout miközben töltöttem és erre rám rontott egy full hp-s E5. Most komolyan mit hitt ez a szerencsétlen? Egyet lőtt, lánctalp, betöltöttem végre és még szerencséje is volt, mert pattantam és elment rá a teljes tár, miközben egyet belém lőtt, persze nem az ágyúra, úgyhogy javítanom nem kellett. Közben a F155 jött körbe, beírtam a chat-be, hogy töltés. Mi történik? Mindenki mint a riadt verebek fedezékbe, domb mögé spuri. A F155 simán odajött vagy 5-6 saját tank mellett és kilőtt, nem tudtam elbújni és persze le is lépett. Ez most mi volt? Utána persze vereség, mert nem volt tűzerő és a F155 az arannyal szétlőtt mindenkit (mondjuk arany nélkül is, de hát buta játékos).

    Ok, hogy bárki ki tud tárazni a WTE-ből egy sorozatot, esetleg kettőt, ami tényleg szép sebzés, de szerintem inkább sokan nem tanulják meg ellene a harcot, inkább sírnak egy sort. Rengeteg olyan csatát látok, hogy ügyes szakasz szépen kiemeli, arty vagy TD-k kilövik és van hogy nulla sebzéssel zár, pedig nem rossz játékos.

    Ágyút kilőni, ami sokszor be is ragad neki, nem tud lőni. Nem rárontani egyedül és ha valahol van, akkor szinte biztos spotolják és nem szabad előtte felvonulni. Nem értem én ezt a nagy parát.

    Azt is nagyon kevesen csinálják, hogy HE-t töltenek ellene, pedig brutál sebzéseket lehet vele bevinni és szinte tutira kiüti az ágyút.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák