Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz SoulReaver #25184 üzenetére

    A WT E-100 4-es tárral jön. :D

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

  • dfsz34

    őstag

    válasz SoulReaver #25184 üzenetére

    Az hagyján, de sokszor kettő jön egyszerre és akkor lehet forgatni az is7-t, akkor is kilőnek, mint a sicc. Ha egy az egyben jön, akkor rámászok az arcára hacsak tudok és ez gyakran bejön, ellövi a lövedékeit a tornyomra, aztán szabad préda. Annyit még azért hozzátennék, hogy már 100m távolságról is az is7-el nehéz a gyenge pontját lőni szemből, főleg, mivel mozgékony. Máshol meg pattint a frontja, kevés és kicsi gyenge pontja van szemből. Legalább annyit megcsinálhattak volna, hogy akkor legalább legyen papír mindenhonnan.

    Tudom, hogy majd sokan bemondják, hogy ők fordulásból és kapásból is simán meglövik az F155 gyenge pontját, de sajnos én nem vagyok ennyire professzionális, úgyhogy marad az időigényes célzás és ha mozog közben, akkor meg egy kis szerencse is kell hozzá, hogy eltaláljam.

    Ha egy picit is ügyesebb a játékos, akkor mocskos egy op tank az F155, én is hajtok rá, de még csak tier6-ban járok. Remélem még az emlegetett nerf előtt megszerzem.

    Egyébként ugyanilyen mocskos op a T57,mert pl egy IS7-t elintéz szemtől szembe simán. Az IS7 max háromszor tud belőni és ha mind talál is, akkor is marad a T57-nek 7-800 hp-ja, miközben ő töltött is egyszer és 8-at belelőtt az IS7-be. Innentől a játékos ügyessége, tudása meg a szerencse függvénye, hogy ki nyer, de legtöbbször a T57 jönne ki győztesen. Lehetne még sorolni az aránytalanul erős tankokat és valóban töltőtáras a legtöbb. Annyit lehet tenni, hogy ezekkel (is) kell menni, akkor lesz sikerélményed. Húzom a T57 ágat is.

    Még egy gondolat, hogy a wg valamit manipulál egyébként ezzel, figyelik ők is az op státuszt, mert pl két tankom is van, amelyikkel 60% feletti a WR (eddig) és észrevettem, hogy szinte állandóan alsó tier-be tesz a 8.8 után. Elenyésző az, amikor top vagy középső tierben vagyok és tudok is valamit csinálni. Ez a változás a 8.8-al jött és tisztán észrevehető. Főleg a pzs35-el, mert amikor azt a szerencsétlent beteszi kv1, churchill, bdr meg ilyenek ellen, akkor még arannyal is csak a gyenge pontot tudom lőni, meg csak oldalt, de inkább hátat, de hogy kerülök oda, hogy lőhessem (mert az ellenfél nyilván nem fog állandóan a hátába engedni)? A KV1-t csak hátulról és csak arannyal. Emiatt nagyon feltűnő ez a manipuláció. A tier 3 legnagyobb med op tankja és szerintem nem akarták nerfelni, mert prémium, hanem ezt találták ki, hogy kegyetlen mm-t adnak neki. Ugyanezt csinálták a minimaus-al is, csak egy kicsit sunyinak és aljasnak gondolom ezt a megoldást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák