Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sfefe

    őstag

    válasz h1mpi #249980 üzenetére

    Én a progetto meg strv s1et használom leginkább erre....
    Nekem ezek hozzák a legjobban.... Lowe is hoz de azzal előre kell menni és sok elmegy javításra is pl....

    Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

  • xAttilax

    őstag

    válasz h1mpi #249980 üzenetére

    van ilyen lista, hogy a lejátszott csata alapján mennyit hoznak átlagban a tankok: [link]

    "sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz h1mpi #249980 üzenetére

    gondolom a nettó kredit hozamra gondolsz :), mert kell a kredit.

    Könnyű tankok hozzák talán a legegyszerűbben a kreditet, a spot miatt. Egy elc-vel beül a megfelelő bokorba és elmehet kakaót inni, a kredit meg jön :) Aktív spotterkedés még jobb, csak ugye ne kapjon be lövést.

    Talán egy jó kredit hozamú TD-vel kéne kezdeni, amiknek relatív olcsó a lőszere, de jó az átütése. Rárakni a kétágút, hogy lehetőség szerint ne más spotját lője és ennyi. A német skorpió, az orosz su130 meg svéd strv ajánlható kezdőnek. Az alap lőszer ára így néz ki: skorp 2,18 kredit 1hp sebzés, su 2,33, strv 2,97. Az strv lőszere drágább, de cserébe jóval magasabb átütésű és bitang pontos ágyúja van, ami azért fontos lehet. Kevesebb a szentségelés, hogy már megint hova lőtt a tank? A másik kettő se rossz, a német pontosabb, gyorsabb, teljesen körbeforgó tornya van, de nincs álcája szinte, az orosz meg jól álcázott és nagyobb alfa sebzés. Volt vele tegnap egy pocsék csatám, lőttem kettőt, 1k sebzés :)

    A nehéz tankok meg azért hoznak nagyon jól, mert nem osztoznak senkivel, sőt gyakrabban tudnak lőni tracket vagy az ő spotjukra lőnek hátul a td-k. Az összes prém tank javítása olcsó (kivétel a tier9 prém tankok), az nem szempont ilyenkor, hogy mennyi sebzést szed össze a tank. A lőszer viszont tipikusan drágább, pl löwe esetében 3,2 kreditbe kerül 1hp sebzése, meg nehezebb is vele játszani.

    Kb ezt kéne mérlegelned, szerintem TD-vel kéne indítani, az strv-t aranyért is meg lehet venni, kezdésnek jó nagyon, brutál pontos és magas átütésű ágyú, de a skorpió vagy a su is jó. Ha meg nem szeret sunnyogni hátul, akkor a turtle is jó lehet, azzal csak menni kell előre és dpm-ből megoldani, szintén olcsó az alap lőszer, vagy a kínai td is jó lehet, (2,15 illetve 2,27 a lőszer ára). Ami még szempont lehet, hogy később orosz vagy német TD-t gondolom ki akar majd fejleszteni, svédet, angolt, kínait már nem biztos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák