Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EQMontoya

    veterán

    válasz Swinegod #215214 üzenetére

    Amúgy amekkora tetves hülyeség a kocsi, 2k átlag sebzést össze tudsz szedni úgy, lősz 2-t mondjuk valaki oldalába meg még 3-at miközben vesztetek, vagy csak elmész artyért

    Barackkal is ezert lehet brutalis szamokat osszehozni. Ha mar eldolni latszik a meccs, elindulsz elore, ledurrantod a hatul levo artykat, meg aki meg arra van.
    Lehet, hogy a csataban csak 1k sebzest szedtel ossze, de meg siman lesz 2k a vegen, szinte ingyen. Es Te ersz oda elsonek vele, attol nem kell felni.

    Nekem is volt egy csatam, amiben 5-ot lottem el Hallufon ugy, hogy cap-pel nyertunk, tehat maradt is eletben par ellenfel.

    Az elejen lementem kozepre spotolni a bokorba. Mikor mindenki elment a duhongobe, felmentem, ledurrantottam a 3 artyt. Addigra visszaert egy pancelvadasz, akkor azt is, meg utana meg egy serult tankot hatba.

    5 sraf, ugy, hogy ebbol gyakorlatilag csak egy tankkal harcoltam, minden mas ingyen kill volt.

    Es ha nem nyerunk cap-pel, akkor meg siman lehetett volna 1-2.

    Szoval a gyors tankokkal ezert van brutalisan magas asz hatar.

    [ Szerkesztve ]

    Same rules apply!

  • Black_Sheep

    tag

    válasz Swinegod #215214 üzenetére

    Megnéztem a replayt, olvastam a chat-et, de totál másképp látom, mint Te.

    1. Rossz helyet választott a spotra az elején, a szándék jó volt, a hely és a kivitelezés rossz. Az LT jó helyre ment, oda felesleges lett volna, mert passzív, jó álcás spotterek ücsörögnek a bokorban, az EBR nem erre való. Középen F6-ban levő ellenfeleket a szemben levő csapattársak spotolják, oda nem kellett a segítség, ellenben a dombra igyekvőket akarta spotolni, ami abszolút jó ötlet, de szerintem a hegy alól, a falu határában kellett volna megtennie, de ez utólagos okoskodás. Az elején be is írta, hová megy, ez is jó pont.

    2. 557 HP maradt benne a csata első percében, innentől az agresszív spot helyett defenzív játékot kellett volna erőltetnie, ennek ellenére bement középre rohangálni. A csata ott bukott, hogy az ELC spotolta az LT-t, innentől bukó a csata. Az EBR a szar látótáv miatt használhatatlan az ELC ellen, aki látótávban és mozdulatlanul álcában agyonveri.

    3. Amint arra számítani lehetett, a lightunk halála után a sok HP-s ellenfél EBR átbukott a dombon, ellene esélye sem volt, ezért menekülőre fogta. Igaza volt, semmire sem mentetek volna, ha ott odadobja a HP-t. Két megoldás jöhetett volna számításba: vagy egy vargabetűvel végigrohan a bokorsor mellett az egyes oszlopon, vagy azt teszi, amit tett, kihozza a csatából, amit lehet. A bokorsor instant halál, mert tudta a spotolt ellenfelekből, hogy kik állnak hátul, és nem volt supportja, mert az LT halálakor A3-ban ültek a TD-k... Hiába deríti fel az ellenfeleket, a csapattársak nem látnak el addig, így nem is tudják biztosan belőni őket.

    De a legnagyobb hiba az volt, amit elkövetett, hogy nem ignorált benneteket, amikor ekézni kezdtétek. Egyszerűen nem vagytok azonos súlycsoportban, negyedannyira sem értitek ezt a játékot, mint pl. ő. De tanulni sohasem szégyen, javaslom, tedd ezt. Én így látom. Béke.

Új hozzászólás Aktív témák