Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moleman

    addikt

    válasz e-newsee #192551 üzenetére

    Ezzel a szar nap elmélettel tökéletesen egyetértek, tegnap melóhelyen agyonvertek a munkatársak biliárdban, a telefonom is elvert snookerben (hónapok óta nem kaptam ki a géptől), innentől csak cseresznye volt a szartortán a 10 vereség egyhuzamban. :D Tény, hogy nem is volt semmi kedvem játszani, csak az 5x-ért mentem.

  • Zolee11

    senior tag

    válasz e-newsee #192551 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm szépen, hogy megosztottad a tapasztalataidat! :R

    3 éve kezdtem el játszani, most néztem, nem is kettő. De mindig is csak időközönként, nekem sincs időm folyamatos játékra, nemcsak ezzel, mással sem. Az elején én is valahol 200-300-400 között mozogtam sokáig, de annyira nem izgatott, hogy órákat töltsek tanulással, egyebekkel. Minden játékban a saját tapasztalat volt a legjobb. Nos itt azért más a helyzet. Aztán bekerültem klánba is, szépen lassan emelkedett a teljesítményem is.
    Sajnos sokszor visszaesett ahogy új ágat próbáltam húzni, sok tankkal egy szenvedés volt az egész, ahogy most is, amikor is elkezdtem artizni a küldetések miatt, hát most is visszaesett, és az össz win rate is 52% alá esett. Biztos ez is hülyeség, de ahogy húztam egy ágat, rögtön 40% környékére esett azzal a win rate, és sokszor addig nem is játszottam egy adott tankkal, hogy fölé vigyem, mivel vittem tovább a legénységet. Számomra ez irreálisnak tűnik, hogy rajtam, azaz 1 játékoson ennyi műlik. Majd, ha már nem húzok semmit azon a szinten (legénységet kivéve), akkor 50% körüli a winrate, vagy a fölötti.
    A 3 év alatt nem hisztiztem sokat, pedig azért voltak csúnya napok. :)

    xAttillax:
    Hogy a WG-nek mi érdeke, vagy mi nem, szerintem fölösleges nagyon belemenni, az biztos, hogy minél többet költs a játékra. Ebben a játékban a vesztes oldal sokkal nagyobb mértékben büntetve van, ahogy a döntetlen csata is, mint bármilyen más játékban. Irdatlan időmennyiséget igényel, hogy haladni lehessen a játékban, és erre tökéletes eszköz az, hogy gyenge csapatba kerülj, mert akkor garantált a bukó, garantált a kevés XP, alap fiókkal semmit nem haladsz. Ha küldetésben az van, hogy nyerd meg a csatát, valahogy az istennek nem jön össze lehozni egy csatát... :)

    galervin93:
    Továbbra is szeretnék választ kapni, hogyan lehetséges az, hogy ennek ellenére sok embernek meg megy a játék, szép eredményeket ér el hosszabb távon is?

    Mivel jó játékosok? :)
    Gondolom ez a "sok ember", már nem azzal szenved, hogy stock tankokkal, stock legénységgel bajlódik, már csak játszik a megszerzett/fullozott tankokkal és legénységgel, ritkán azért kipróbál egy-egy újat is, illetve a tapasztalat is sokat segít. Náluk már tényleg megállja a helyét az a kérdés, mi értelme lenne őket hátráltatni, szívatni...

    no brain, no problem

Új hozzászólás Aktív témák