Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz peterson79 #191867 üzenetére

    Nekem tegnap talán 1 fogyott el a Kvalifikációs szakaszban kapott 8-ból. Nem is értettem, hogy miért nem duplázza a győztes csatákat. :F
    De talán itt olvastam egy kommentben, hogy azzal a tankkal, amivel már megvolt az első csata, már nem használja vagy vmi hasonló. Tehát ha vki egy vagy max 2 tankkal tolja folyamatosan, akkor nem fog fogyni. Remélem jól írtam. :U

    Amúgy nekem a Xes tankok terén van merítési lehetőségem, mert egészen sok van a garázsban, de mivel ezidáig leginkább tankok húzásával voltam elfoglalva, a X-es tankokkal keveset játszottam, így nem ismerem annyira őket, hogy meghatározó tudnék lenni. Lehet, hogy egy-két 9-es kedvenccel jobban tudnék szerepelni a rangsorolt csatákban mint a X-esekkel.
    Német: Grille15, JgdPz E100, Pz. VII, Maus, E100, E50M, Leo1, Rhm.Pzw
    Svéd: STRV 103-B, Udes 15/16, Kranvagen
    USA: T92 HMC, Sheridan, T57 HT, T110E4, T110E3, M48 Patton, T110E5
    Brit: Cent AX, S.Conq, FV4005
    Lengyel: 60TP
    Japán: STB-1, Type 5
    Olasz: Progetto65
    Francia: AMX M4 54, AMX 50B, EBR 105, BC 25t, AMX 13 105, AMX 30B, BC 155.58
    Cseh: TVP T50/51
    Kína: WZ-132-1, 121, WZ-111-5A, 113
    Orosz: Obj.268, Obj.268 v4, T-100 LT, T-62A, Obj.140, Obj.430U, K-91, Obj.705A, IS-7, Obj.277, IS-4, Obj.260

    Ezek közül ki mit javasol?

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

  • kchryss

    addikt

    válasz peterson79 #191867 üzenetére

    Bónusz úgy működik mint eddig. Divízió végén kapod teljesítmény alapján és hasonlóan működik mint randomban a napi szorzó. Vagyis 1 tankkal 1 nap csak 1 bónuszt csinálhatsz. Amelyik tank felett ott a villám jel azt még nem bónuszoztad le aznap. Annyi különbség van a napi szorzóhoz képest, hogy ez csak akkor aktiválódik ha stráfot kapsz. Vagyis ha győztök, de nem vagy a top10-ben és így nem kapsz stráfot akkor nem használódik el. Akkor aktiválódik ha vesztes csatában első vagy, vagy győztes csatában top 10, illetve a legjobb eset pedig az ha győztes csatában top3, mert akkor 2 helyett 4 stráfot kapsz. Bónusz csatákat csak a szakaszok végén kapsz, naponta nem kapsz belőlük újat.
    Tehát például ha végzel a 3. divízióval és lesz mondjuk 9 bónusz csatád akkor az igen gyorsan el tud fogyni. Ha naponta 3 tankkal mész akkor 3 nap alatt elfogy anélkül, hogy tartalékolhatnál.

    Ami a tankválasztást illeti, azzal játssz amivel szeretsz, tudsz és aránylag lehet is haladni. Hiába mondom én, hogy ez vagy az a tank jó, ha te nem szeretsz vele játszani vagy nem áll kézre akkor úgysem fog menni vele, ugyanígy egy gyengébb tankkal is szépen haladhatsz ha az pont fekszik a stílusodnak.
    A tankjaid közül egyébként a maus és az e3 problémás lehet a lassúságuk miatt az e100-ból pedig nehéz kihozni a jó teljesítményt, mert sok sebből vérzik. A többi tank mind jó lehet.

    A map rotáció nálad nem tudom milyen, de én mindig ugyanazon a 4-5 pályán játszom folyamatosan. Kerestem a kiírásban, hogy milyen pályák vannak rankeden, de nem találtam. Az előző kiírásban benne vannak a pályák, de az biztos, hogy nem érvényes a mostanira. Több mint száz csatát mentem már és van egy csomó pálya ahol még nem voltam, ezek szerintem nincsenek is bent most rankedben, mint pl: ensk, ruinberg, cliff, fjords, prokhorovka, paris. Azért fontos a map rotáció, mert például amiket felsoroltam pályákat azok prokhorovka kivételével nagyon feküdnének a lassabb, de páncélozott tankoknak, e3-nak például ensk és ruinberg a legjobb pályák között van. Ha viszont ezek a pályák nincsenek rankeden akkor az az jelenti, hogy azok a tankok amelyeknek ezek a pályák feküdnének, gyengébben teljesítenek.

    Ami a goldozást illeti, ennyire nincs kredited? Én nagyon sok prém lőszert használok (mint szinte mindenki rankeden) és mégsem fogy vészesen a kredit, összesen nem kerültem még 1 millió mínuszba a ranked elejétől kezdve pedig már az utolsó divízióban vagyok. Abba érdemes belegondolni, hogy prém lőszerrel többet sebzel a csata végére, több sebzés több bevétel vagyis egy része megtérül már magában a csatában. Másrészt ha nem prém lőszert használsz akkor is mínuszosak a körök, de prém lőszerrel jobb eredménnyel gyorsabban haladsz. Ha például divízió 2 vége a cél, lehet prém lőszer nélkül 200 csata kell hozzá, prém lőszerrel pedig meglenne mondjuk 150 csatából, akkor simán lehet, hogy azzal a plusz 50 csatával buksz annyi kreditet mint amennyibe a prém lőszer került volna.
    IS-7 pont a gold igényesebb tankok közé tartozik, mert kisebb az átütése mint a többi heavy-nek.
    Lehet egyébként gold nélkül is haladni. MA néztem SirFoch-t ő gyakorlatilag nem használ prém lőszert mégis száguldozik felfelé a létrán. Ma kezdte a 2-es divíziót és 250%-os hatékonyságon van, de ő egy ufo. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák