Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz mefistofeles #17553 üzenetére

    A csataszám azért nem mindíg számít, mert ha valaki csak elvan egy csatában valahol hátul lapulva hátha nyerünk(erre elég sok példa van) akkor neki nem nagy előny de persze aki normálisan játszik annak igen. Nem ismerem az MM működését de meg van az az összeesküvés elméletem, hogy néha direkt kerül az ember olyan csapatba ahol semmi esélye nyerni akármit csinál. Ilyenkor szoktak előfordulni a nem találom el az előttem pár méterre lévő tankot, nem ütöm át pedig bőven van elég pen-em. Én legalábbis ezt vettem észre és van olyan csata is amikor minden sikerül, akármilyen kapáslövés talál és ha mondjuk a lassú tankom és még lövéshez sem jutok is simán nyerünk. Volt olyan csata ahol úgy kellett körberohangálnom a mappon, hogy egy két lövést le tudjak adni.
    Én úgy szoktam játszani, hogy ha az első 3-4 meccs után nincs legalább 50 % winem akkor aznapra hagyom a játékot. Úgy vettem észre, hogy ha nem kezdődik jól az első pár csata akkor utána sem fognak jól alakulni a dolgok és nincs kedvem szenvedni a játékkal. Aztán a következő nap szintén megint megpróbálom ha van időm.

Új hozzászólás Aktív témák