Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peterson79

    őstag

    válasz zodo #174046 üzenetére

    Túl sok pluszt nem adnak, az igaz, de néha az a pár % különbség is mérvadó lehet. szerintem..

    Meg ha már nem kell érte fizetni, hanem csak játszani, akkor már ki is használom ezt a kicsi előnyt. Mások meg Obj 907-et vesznek belőle - ami tényleg irdatlan tank. Személy szerint nem engedném az ilyen túl OP tankokat random-ra, maradjon csak clan war-ban...de nem Én döntök :)

  • kchryss

    addikt

    válasz zodo #174046 üzenetére

    Félreértelmezed az optika szerepét a harcmodorban. Nem azért rakunk optikát egy tankra, hogy akkor ugyanazt a tankot hátrébbról tudjuk lőni, hanem azért hogy ugyanabból a pozícióból több tankot spotoljunk ki.
    Általában a pozíció adott, minden pályán megvannak azok a jól bevált helyek ahonnan lehet aprítani.
    A "sunnyogós" játékstílushoz, vagyis ha messzebbről lövöldözöl pont hogy szükségtelen az optika, mert többnyire úgysem a saját spotod lövöd.
    Pont az agresszív, első soros játékhoz kell az optika, nem a messziről operálóshoz.. Skill4ltu az első sorban nyomja szinte mindig, mégis a tankjai 90%-án van optika.
    Amerikai med-ekre tier6-tól kezdve szerintem kötelező az optika és azon lehet esetleg elgondolkodni, hogy a töltésgyorsító és optika mellé stabilizátort vagy ventit rakjunk.
    Optikát én csak akkor cserélem le egy med-ről ha annyira pontatlan az ágyúja és annyira közelharcra és sebzésre van tervezve, hogy jobb neki a stabilizátor - venti kombó.

    Egyébként az optika mellett a prém kaja is erőteljesen megdobja a látótávot. Ezért érdemes minél több tankban használni, visszahozza az árát teljesítmény növekedésben. Nem véletlen, hogy skill4ltu nehéz tankban ülve gyakran úgy spotolja ki a light-okat, hogy őt nem spotolják. Ő szinte minden tankban használ pótellátmányt is.

    (#174050) @Simulacrum:
    Minden klánnál mások a követelmények. A kötvény gyűjtést nem szokták megkövetelni azt mindenki magának intézi el, hogy hogyan szerzi meg a szükséges mennyiséget.
    A tankokhoz a vásárlás jogát a nagy kampányokon lehet megszerezni. Nagy kampány évente általában 1x van csak. Ez egy 2-3 hetes klános verseny minden évben más szabályrendszerrel. Az ezen elért klán és egyéni helyezés alapján osztogatják a tankokra a vásárlás jogát.
    Konkrétabban, magyar klánok közül a trigg az ahol viszonylag kevés csatával tankos helyre tudják behozni az embereket, az összes többi magyar klánban ebben a 2-3 hetes időszakban szinte minden nap játszanod kell este 7-től éjszaka 11-12-ig ahhoz hogy megszerezd a tankot. A klánok vezetői döntik el, hogy kiket visznek a kampány csatákra, szóval vagy protekciósnak kell lenni vagy ki kell seggelni a nyereménytankot.

Új hozzászólás Aktív témák